KONTAKT: +48 798 667 584

SZAFY

Szafy przesuwne, szafy wnękowe, szafy tradycyjne, garderoby

Szafy przesuwne, wnękowe i tradycyjne, garderoby na wymiar

 

Przestrzeń, ergonomia, elegancja i styl. Dbasz o nowoczesny i praktyczny wygląd swojego domu i biura? Nasza oferta jest w sam raz dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz mebli "na wymiar", dopasowanych do przestrzeni, jakimi dysponujesz, to przygotujemy dla Ciebie odpowiedni projekt i podpowiemy najbardziej praktyczne rozwiązania.

 

Zadbamy również o niezwłoczne i profesjonalne wykonanie. Potrzebujesz szafy przesuwnej albo chciałbyś w praktyczny sposób wykorzystać wnękę? Chcesz zabudować całą ścianę? Nie jesteś zainteresowany współpracą z dostawcą spoza miasta Gdańsk? Oferta Delformy jest dla Ciebie. Nasi specjaliści są na miejscu i są gotowi w krótkim czasie Ci pomóc.

W razie potrzeby gwarantujemy również dostępność wykwalifikowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Przemyślne rozwiązania

Rozwiązania, jakie oferujemy to na przykład profesjonalne i ergonomiczne szafy wnękowe oraz przesuwne. Konstrukcje takie, wykonane "na wymiar", świetnie sprawdzają się w sypialni, garderobie, przedpokoju czy biurze.

 

Wnętrza szafy mogą być wyposażone w półki, drążki na wieszaki, szuflady, kosze, czy uchwyty specjalnego przeznaczenia.

Oferujemy szeroki asortyment frontów, dzięki którym zarówno rozwiązania przesuwne, jak i wnękowe wyglądają profesjonalnie i elegancko oraz wpisują się w Twoją wizję pomieszczenia. Jeśli masz własny projekt szafy "na wymiar", to również ją wykonamy dla Ciebie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Służymy pomocą i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zadzwoń jeśli potrzebujesz wymarzonej szafy!
Jeżeli nie masz gotówki, nie musisz dłużej czekać !
Możliwości sprzedaży ratalnej w postaci 10 rat 0%, bądź z dłuższym
terminem 0,7 % miesięcznie.
Kontakt Dane firmy 
tel. 798 667 584 NIP 845176668
delforma@delforma.pl REGON 510958872
Kontakt
tel. 798 667 584
delforma@delforma.pl
Dane firmy 
NIP 845176668
REGON 510958872
delforma