KONTAKT: +48 798 667 584

KUCHNIE

Meble kuchenne, kuchnie na wymiar

Kuchnie i meble kuchenne na wymiar

 

Kuchnie na wymiar to oczko w głowie i marzenie większości domowników. Kiedyś kuchnie stanowiły centrum życia domowego i także tu chętnie przyjmowano gości. Kuchnie kojarzyły się z poczuciem bezpieczeństwa, miłością oraz rodzinną atmosferą. Jeśli tęsknisz do tych czasów, a jednocześnie zależy Ci na komforcie oraz nowoczesnym wzornictwie, to nasze kuchnie na wymiar z pewnością Cię zainteresują, podobnie, jak stylowe meble kuchenne. Często aranżacja na wymiar wymaga indywidualnego podejścia już na etapie projektowania. Nasz Klient, a późniejszy użytkownik kuchni, ma prawo oczekiwać, że jego kuchnia będzie wyjątkowa, wykonana na wymiar i spełniająca najbardziej wyrafinowane wymagania, dotyczące komfortu oraz bezpieczeństwa.

Drugi z czynników jest szczególnie istotny zwłaszcza w przypadku najmłodszych użytkowników.
Przemyślne rozwiązania

Trójmiasto to tysiące gospodyń i tysiące rodzin, dla których kuchnia stanowi ważny element życia domowego. Gdańsk to również tradycja i folklor, który powinien znaleźć odzwierciedlenie w Twoim mieszkaniu czy domu.

 

Komfortowa kuchnia i meble zaprojektowane na wymiar w taki sposób tak, żeby cieszyć oraz zapewniać domownikom ciepło domowego ogniska, muszą spełniać również wymogi ergonomii oraz definiowanej na nowo funkcjonalności.

Nasze rozwiązania to lata doświadczeń, to także meble kuchenne na wymiar, wykonywane przez specjalistów zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Chcemy uważnie wsłuchać się w Twoje potrzeby, oferując nowoczesne i dopasowane do potrzeb meble. Rozumiemy, że potrzebując mebli na wymiar, masz już w głowie idealny projekt kuchni, Dlatego też z ogromną chęcią zaprojektujemy ją wspólnie z Tobą, a następnie zajmiemy się realizacją projektu. A później w ramach gwarancji zapewnimy profesjonalną pomoc na wypadek jakiejkolwiek potrzeby, jeżeli oczywiście taka się pojawi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą gustowne meble kuchenne na wymiar. Zadzwoń, jeżeli potrzebujesz wymarzonej kuchni.

Zadzwoń jeśli potrzebujesz wymarzonej kuchni!
Jeżeli nie masz gotówki, nie musisz dłużej czekać !
Możliwości sprzedaży ratalnej w postaci 10 rat 0%, bądź z dłuższym
terminem 0,7 % miesięcznie.
Kontakt Dane firmy 
tel. 798 667 584 NIP 845176668
delforma@delforma.pl REGON 510958872
Kontakt
tel. 798 667 584
delforma@delforma.pl
Dane firmy 
NIP 845176668
REGON 510958872
delforma